Değerlerimiz

Değerlerimiz

Çözüm odaklılık Müşteri odaklı Verimli Çevreci Yenilikçi Rekabetçi

Değerlerimiz

Saygı ve Bağlılık

Değerlerimiz İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.

Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.

Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

“Biz” olmak

Hepimizin ilk ve ortak hedefi müşterilerimizi memnun etmektir; bunun için birbirimize destek oluruz, bize verilen desteği takdir ederiz.

Bireysel performans kadar ekip ve kurum performansını da önemser ve destekleriz.

Tüm iletişimlerimizde önce dinleriz ve ihtiyaçları anlarız.

Birbirimize güvenir, birbirimizin uzmanlığına saygı gösteririz.

Kararlarımızı, bütünü düşünerek ve bütüne etkilerini değerlendirerek veririz.

UZMANLAR YAPI  ve Uzman Dekorasyoncular olarak birbirimizi, toplumumuzu ve çevreyi korur ve destekleriz.

 

Yaratıcılık

Bir işin nasıl yapılamayacağını değil, yeni yaklaşımlar geliştirerek nasıl yapılabileceğini düşünür ve söyleriz.

Standart çözümlerin farklı ihtiyaçları karşılayamadığı durumlarda bilgimizden, deneyimlerimizden, ilişkilerimizden ve teknolojiden yararlanarak ihtiyaca en uygun çözümleri hızla üretiriz.

Müşterilerimizin ve birbirimizin hayatını kolaylaştırmak için yeni fikirler geliştirir ve bu fikirleri hayata geçirmek için harekete geçeriz.

Liderlik

Değişimi kucaklarız; değişimin en hızlı ve sorunsuz şekilde hayata geçmesi için kendimiz dahil herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini biliriz.

Hatalarımızdan öğrenebildiğimiz ve hatalarımızı tekrarlamadığımız sürece inisiyatif kullanırız, kullanmayı teşvik ederiz.

Performansı objektif ve ölçülebilir kriterlere göre tanımlar, adil ve tutarlı bir şekilde değerlendiririz.

İyi yapılan bir işi mutlaka takdir ederiz; aynı zamanda birbirimizi geliştirmeye yönelik geribildirimlerde bulunuruz.

Doğruluğuna inandığımız konuları rasyonel bir şekilde sonuna kadar savunur, hayata geçirmek için yapıcı bir şekilde çalışırız.

 

Hizmetlerimiz

Alçı Sıva – Boya Badanaİtalyan Macunu – İtalyan BoyaEpoksi Boya – Dekoratif BoyaYağlı Boya – Saten BoyaSedef Boya – Duvar KağıdıPlastik Boya – Silikonlu Boya MantolamaFugalı MantolamaSöve – Köşe TaşıTaş Kaplama – Kat SilmesiSu Yalıtımı – Ses YalıtımıYangın Yalıtımı – Endüstriyel Zemin Kaplama  Kartonpiyer -StropiyerAsma Tavan -Gergi TavanSu Tesisatı – ElektrikLaminat Parke – Pvc PencereSeramik – Fayans – kalebodurDuşakabin – Su Arıtma Sistemleri Anahtar Teslim Tadilat

 

Sizin de Eviniz UZMANLAR YAPI  ile Renklensin İstiyorsanız Bizi Ulaşın  Web: www.uzmanlaryapi.com Cep: 0532 574 86 01  Whatsapp 0532 574 86 01

2000’den fazla memnun müşterimizin bir parçası olmaya hazır mısınız?

Şimdi Hizmet Al

Takımımızla Tanış

Okan Tolun
CEO / Manager

Okan Tolun Okan Tolun Alçı Boya Badana ve Mantolama Ustası Uzmanlar Yapı ile Mutlu Evler Mutlu ve huzurlu bir eve sahip olmanın yolu şık ve güzel duvarlara sahip olmaktan geçer. Bunun bilincinde bir ekip olarak size mutluluk veren evleri renklendirmek amacı ile çalışıyoruz. Uzmanlar Yapı olarak mutlu evleriniz için yalnızca bir adım uzağınızdayız.

Sedat Daşkın
Usta

Sedat Daşkın Sedat Daşkın Alçı Boya Badana ve Mantolama Ustası Uzmanlar Yapı ile Mutlu Evler Mutlu ve huzurlu bir eve sahip olmanın yolu şık ve güzel duvarlara sahip olmaktan geçer. Bunun bilincinde bir ekip olarak size mutluluk veren evleri renklendirmek amacı ile çalışıyoruz. Uzmanlar Yapı olarak mutlu evleriniz için yalnızca bir adım uzağınızdayız.

Ercan Toka
CEO/ Yönetici

Ercan Toka Ercan Toka Alçı Boya Badana ve Mantolama Ustası Uzmanlar Yapı ile Mutlu Evler Mutlu ve huzurlu bir eve sahip olmanın yolu şık ve güzel duvarlara sahip olmaktan geçer. Bunun bilincinde bir ekip olarak size mutluluk veren evleri renklendirmek amacı ile çalışıyoruz. Uzmanlar Yapı olarak mutlu evleriniz için yalnızca bir adım uzağınızdayız.  

Müşteri Ne Söylüyor

uzmanlar-yapı-dyo-boya
uzmanlar-yapı-filli-boya
uzmanlar-yapı-marshall-boya
uzmanlar-yapı-fawori-boya