Misyonumuz

Uzmanlar Yapı Misyonumuz

Uzmanlar Yapı Misyonumuz

Misyonumuz Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak,

Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak;

Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak, Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak, Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında durmak, İnsana odaklı çalışmayı temel almak, Tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak, Konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmayı ilke edinmek, Yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak… 0532 574 86 01

Uzmanlar Yapı olarak müşterisini düşünen ve işini büyük bir ciddiyetle yapan bir boya badana platformuyuz. Yaptığımız her işin ciddi bir iş olduğunu biliyor, duvarları renklendirirken kalıcı mutluluklar oluşturduğumuzun da farkında olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Uzmanlar Yapı olarak profesyonel ve güvenilir boya badana hizmeti veriyoruz. İşinin ehli boyacı ustaları ile çalışarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya büyük gayret gösteriyoruz.

Siz de bizimle iletişime geçerek hayalinizdeki duvarlara ve eve sahip olabilirsiniz.

Sizin de Eviniz UZMANLAR YAPI  ile Renklensin İstiyorsanız Bizi Ulaşın  Web: www.uzmanlaryapi.com Cep: 0532 574 86 01  Whatsapp 0532 574 86 01

Uzmanlar Yapı ile Mutlu Evler

Mutlu ve huzurlu bir eve sahip olmanın yolu şık ve güzel duvarlara sahip olmaktan geçer. Bunun bilincinde bir ekip olarak size mutluluk veren evleri renklendirmek amacı ile çalışıyoruz. Uzmanlar Yapı olarak mutlu evleriniz için yalnızca bir adım uzağınızdayız.

İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın

  • Uzmanlar Yapı ile Mutlu Evler
  • İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın
  • Deneyimli personellerimiz ve güvenilir ekipmanlar ile dairenizi en hesaplı şekilde boyuyoruz.
  • Asıl ve tek işimiz boya. İşyerlerinizi uygun fiyata kaliteli olarak boyuyoruz.
  • Tek renk boyalardan sıkıldıysanız sizleri desenli boya ile tanıştırmaya geliyoruz.
  • Hangi marka veya renk konusunda bilginiz yok mu? Arayın detaylı bilgiyi ücretsiz verelim.
  • Renk seçimi konusunda sizlere en uygun ve en modern renkleri sunarak, renk seçiminiz için yardımcı oluruz.
  • Uygun Fiyat Avantajı
uzmanlar-yapı-misyonumuz

Uzmanlar Yapı

Marka Seçimi

Kaliteli marka hangisi? Sizin için uygun olan hangi boya? Ekonomik mi yoksa iyi değil mi? Tüm sorularınıza cevaplar.

Deneyimli personellerimiz ve güvenilir ekipmanlar ile dairenizi en hesaplı şekilde boyuyoruz.

Asıl ve tek işimiz boya. İşyerlerinizi uygun fiyata kaliteli olarak boyuyoruz.

Hizmetler

Uzmanlar Yapı

Boya Badana Ustası Keliteli İşcilik Uygun Fiyat Profesyonel Hızlı Güvenilir Uzmanlar Yapı Alçı Boya Badana ve Mantolama Uzmanı

Alçı Sıva – Boya Badana
100%
Mantolama Su Yalıtımı - Ses Yalıtımı
80%
Su Tesisatı - Elektrik Laminat Parke - Pvc Pencere
70%
Seramik - Fayans - kalebodur
75%

Takımımızla tanış

Ercan Toka
CEO/ Yönetici

Ercan Toka Ercan Toka Alçı Boya Badana ve Mantolama Ustası Uzmanlar Yapı ile Mutlu Evler Mutlu ve huzurlu bir eve sahip olmanın yolu şık ve güzel duvarlara sahip olmaktan geçer. Bunun bilincinde bir ekip olarak size mutluluk veren evleri renklendirmek amacı ile çalışıyoruz. Uzmanlar Yapı olarak mutlu evleriniz için yalnızca bir adım uzağınızdayız.  

Sedat Daşkın
Usta

Sedat Daşkın Sedat Daşkın Alçı Boya Badana ve Mantolama Ustası Uzmanlar Yapı ile Mutlu Evler Mutlu ve huzurlu bir eve sahip olmanın yolu şık ve güzel duvarlara sahip olmaktan geçer. Bunun bilincinde bir ekip olarak size mutluluk veren evleri renklendirmek amacı ile çalışıyoruz. Uzmanlar Yapı olarak mutlu evleriniz için yalnızca bir adım uzağınızdayız.

Okan Tolun
CEO / Manager

Okan Tolun Okan Tolun Alçı Boya Badana ve Mantolama Ustası Uzmanlar Yapı ile Mutlu Evler Mutlu ve huzurlu bir eve sahip olmanın yolu şık ve güzel duvarlara sahip olmaktan geçer. Bunun bilincinde bir ekip olarak size mutluluk veren evleri renklendirmek amacı ile çalışıyoruz. Uzmanlar Yapı olarak mutlu evleriniz için yalnızca bir adım uzağınızdayız.

uzmanlar-yapı-dyo-boya
uzmanlar-yapı-filli-boya
uzmanlar-yapı-marshall-boya
uzmanlar-yapı-fawori-boya

Sizde 2000’den fazla memnun müşterimizin bir parçası olmaya hazır mısınız?

Şimdi satın al