İstanbul'un her yerine ücretsiz keşif var mı

İstanbul'un her yerine ücretsiz keşif var mı

Ev boyama ne kadar sürer

Ev boyama ne kadar sürer 1+1 gibi evler için boya badana işlemi 1 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Fakat her ev farklı yapıda olduğu için her işlem 1 gün sürmeyebilir.

Boya badana fiyatları ne kadar

Boya badana fiyatları ne kadar Net bir boya badana fiyatı için öncelikle ücretsiz keşif yapılması şarttır. Keşif sonunda duvarların yapısı, evin metrekaresi ve boyanacak alanlar incelendikten sonra uygulamalar gerçekleşir.

Boya badana fiyatları ne kadar

Boya badana fiyatları ne kadar Net bir boya badana fiyatı için öncelikle ücretsiz keşif yapılması şarttır. Keşif sonunda duvarların yapısı, evin metrekaresi ve boyanacak alanlar incelendikten sonra uygulamalar gerçekleşir.

Ücretsiz Keşif Hizmetiniz Var Mı

Ücretsiz Keşif Hizmetiniz Var Mı Keşiflerimiz tamamen ücretsiz  olup herhangi bir para talebinde bulunmuyoruz.

Hangi Boya Markalarını Kullanıyorsunuz

Hangi Boya Markalarını Kullanıyorsunuz Marshall, Dyo, Filli boya, Polisan, Permolit gibi markaları ve daha ekonomik markaları müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda kullanmaktayız.

Banka Havalesi/ EFT 

Banka Havalesi/ EFT Uzmanlar Yapı  olarak profesyonel ve güvenilir boya badana hizmeti veriyoruz. İşinin ehli boyacı ustaları ile çalışarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya büyük gayret gösteriyoruz. Siz de bizimle iletişime geçerek hayalinizdeki duvarlara ve eve sahip olabilirsiniz.Yapı Kredi Alıcı: Ercan Toka Şube Adı:    Halkalı Meydan / İST Şube Kodu:   1182 Hesap No:   94675848 IBAN NO:  TR 180006701000000094675848 AKBANK Alıcı: Ercan Toka Şube Adı: Şirinevler / İST Şube Kodu:  0188 IBAN NO : TR070004600188888000158715
PTT Hesabı Alıcı: Ercan TOKA Şube Adı: Zeynebiye / İST Hesap No: 09621500

1 Günde Boya Badana Gerçekten Mümkün mü

1 Günde Boya Badana Gerçekten Mümkün mü? “1 günde boya badana” şeklinde reklamları ve firma sitelerinde açıklamaları sık sık görürsünüz. Uzmanlar Yapı olarak dairenizi 1 günde boyamayı garanti edemeyiz. Boya badana öncesi çoğu daire de alçı ve kalekim tamiri gibi, astar uygulaması gibi işlemler yapılarak zeminin kuru, pürüzsüz ve temiz bir hale getirilmesi gerekmektedir.   “1 günde boya badana” yı slogan edinmiş kişiler yada 4 kişi ile gelip 1 günde boya badana işinizi bitireceğini iddia eden kişilerin, iş günü hiç gelmediklerine yada 2 kişi gelip birinin öğle vakti gittiğini görebilirsiniz.   Bu sizin kaporanızı alıp işi garantileyene kadar geçerli olan bir pazarlama taktiğidir. Bu konuda müşterilerimizin dikkatli olması menfaatleri icabıdır.

Dairelerinizi Nasıl Boyuyoruz

Dairelerinizi Nasıl Boyuyoruz Bizimle irtibata geçtikten sonra randevu alıp günün her saatinde ücretsiz olarak dairenizde keşif yapabiliyoruz. Sistem üzerinde size mesaj gelecektir 0532 574 86 01 Keşif sırasında boya rengini seçebilirsiniz. Dairenizde tadilat işleri varsa Fiyatlarımızda tadilatın özelliğine göre değişiklikler olabiliyor. Keşif sırasında boya rengini ve günü kararlaştırıyoruz. Belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelipnişe başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz. Her ihtimale karşı boya damlamasına karşı eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip işi teslim ediyoruz..

Neden Fiyatlarınız Bu Kadar Uygun

Fiyatları mümkün olan alt seviyede tutarak çalışanlarımızın ay içerisinde çalıştığı gün sayısını artırmak ve buna bağlı olarak içinde bulunulan ayı en verimli şekilde geçirmeyi hedeflemektir.

Kaç Kişilik Ekiple Çalışıyosunuz

Dairenizin büyüklüğüne göre bu sayı değişir. Genelde 4 kişilik ekiple geliyoruz.

Uzmanlar Yapı ile Mutlu Evler

Uzmanlar Yapı ile Mutlu Evler

Mutlu ve huzurlu bir eve sahip olmanın yolu şık ve güzel duvarlara sahip olmaktan geçer. Bunun bilincinde bir ekip olarak size mutluluk veren evleri renklendirmek amacı ile çalışıyoruz. Uzmanlar Yapı olarak mutlu evleriniz için yalnızca bir adım uzağınızdayız.

Uzmanlar Yapı

Uzmanlar Yapı

Uzmanlar Yapı  olarak profesyonel ve güvenilir boya badana hizmeti veriyoruz. İşinin ehli boyacı ustaları ile çalışarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya büyük gayret gösteriyoruz. Siz de bizimle iletişime geçerek hayalinizdeki duvarlara ve eve sahip olabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Alçı Sıva – Boya Badanaİtalyan Macunu – İtalyan BoyaEpoksi Boya – Dekoratif BoyaYağlı Boya – Saten BoyaSedef Boya – Duvar KağıdıPlastik Boya – Silikonlu Boya MantolamaFugalı MantolamaSöve – Köşe TaşıTaş Kaplama – Kat SilmesiSu Yalıtımı – Ses YalıtımıYangın Yalıtımı – Endüstriyel Zemin Kaplama  Kartonpiyer -StropiyerAsma Tavan -Gergi TavanSu Tesisatı – ElektrikLaminat Parke – Pvc PencereSeramik – Fayans – kalebodurDuşakabin – Su Arıtma Sistemleri Anahtar Teslim Tadilat