Our Blog

Başakşehir Boya Badana, Başakşehir Baya Badana Hizmetleri

Başakşehir Boya Badana, Başakşehir Baya Badana Hizmetleri

 

Başakşehir boya badana, Başka bir eve taşınacaksınız veya oturduğunuz eve için tadilat boya yaptırmak istiyorsunuz. Bu gibi ekstrem durumlarda söz konusu olduğu zamanlarda ilk yapılması gereken o işin uzmanını bulmaktır. Tadilat çok maliyetli bir iş olduğu için profesyonel ustalarla çalışmak bir o kadar önemli hal alıyor. İşinin uzmanı olmayan tam anlamı ile işini icar edemeyen. Kişiler her ne kadar üst kaliteli ürünlerde kullansalar maalesef onlardan istenilen kalitede bir iş çıkaramazlar. Bu sebepten ötürü kaliteli işinin uzmanı ustalarla çalışmak çok önemlidir. Biz Uzmanlar Yapı olarak temel ilkelerimiz beklentinin çok üzerinde bir hizmet sunarak kaliteyi bir üst seviyeye taşımaktır. Başakşehir ilçemizde uzun yıllardır Uzmanlar Yapı olarak.  Alçı Boya, Badana Boya, Sedef Boya, İtalyan Boya, başta olmak üzere tüm tadilat ve tamirat hizmeti sunmaktayız.

Bulunduğunuz Ortamı Kendinize Özel Hale Getirin

Boya uygulaması esnasında yaşanan en sık problemlerden bazıları şöyledir. Uygulama hatalarından biri olan boyanın yüzey tarafından yeteri kadar. Emilmemesi ve yüzeyde gözle görülür pürüzleşmelerdir. Yüzeyde pürüzleşmelerin önlenmesi için yapılması gereken. Tüm yüzeyi iptal edip yeni alçı uygulaması yapılmalıdır. İzlenecek yol tüm yüzey ıspatula yardımı ile kazınıp tozdan arındırıldıktan sonra. Brüt beton Astarı uygulanmalıdır tüm yüzeye. Ve ardından tüm yüzeye ilk önce Sıva Alçı ve sonra ise Saten Alçı uygulanmalıdır. Bu uygulamalar sırası ile ve Profesyonel Ustalar tarafından yapılmalıdır. Alçı uygulamasından sonra ince bir Zımparayla zımparalanıp. Yine tüm yüzey tozdan arındırıldıktan sonra alçılı yüzeyler için özel olarak üretilen koruyucu alçı astarı uygulanmalıdır. Bu işlem tamamlandıktan sonra 1-2 gön kurumaya bırakılmalıdır. Bekleme süresi dolduktan sonra çok hafif bir zımpara yapılıp. Ardından son kat boyası ile iki kat boyanabilir katlar arası 5-6 saat ara verilmelidir. Sonra ikinci kat yapılmalı ve gerekiyorsa üçüncü kat yapılmalıdır.

Her İhtiyacınıza Anında Çözüm

Uzmanlar Yapı olarak sadece badana boya hizmeti sunmuyoruz. Eviniz veya Ofisiniz ile ilgili tüm tadilat ve tamirat hizmeti sunmaktayız. Ev veya Ofisinizde yeni değişiklikler yapmak isteye bilirsiniz. Bu yeniliği yaparken sadece boya uygulamasına bağlı kalmayarak Duvar Kağıdı, uygulaması yapabilirsiniz. Veya Sedef Boya uygulaması yaparak evinize farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bunun dışında modern Dekor uygulamaları yaparak son trendleri yakalayabilirsiniz. Yada İtalyan boyaları ile duvarlarınızı yeniden keşfe edebilirsiniz. Evet evler için günümüzde  bir çok uygulama mevcuttur ama önemli olan bu uygulamaları uygulayacak doğru Ekibi bulmaktır. Biz Uzmanlar Yapı olarak bir telefon kadar Size yakınız Bize 0532 574 86 01 den ulaşabilirsiniz.

 

Bu içeriğimizde Sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz bilgileri paylaştık. Uzmanlar Yapı olarak en büyük gayemiz Sizlere kaliteli Hizmet Sunmaktır. Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler.

UZMANLAR YAPI PROFESYONEL BADANA BOYA UZMANI VE UYGULAMACISI 0532 574 86 01

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: