Polisan Elegans Boya, Polisan Elegans Özellikleri | Uzmanlar Yapı

Polisan Elegans Boya, Polisan Elegans Özellikleri

Polisan Elegans Boya, Polisan Elegans Özellikleri

Polisan elegans extra yarı mat renk kataloğu altta vereceğim linkten ulaşabilirsiniz onlarca renk seçeneğine sahip olan Polisan boya geniş ürün yelpazesi ile de göz dolduruyor ürettiği tüm ürünlerde kaliteyi ön planda tutan firma müşterilerinin takdirini ve sevgisini kazanmayı başarmış kendi sektöründe oldukça başarılı ve önemli bir yere sahip polisan elegans boya renkleri bu linkte bulabilirsiniz http://www.polisan.com.tr/tr/RenkSecimi  polisan elegans renkleri Karteladaki tüm renkler monitörlerin görüntü ayarları nedeniyle orijinal renklerinden farklılık gösterebilir. Orijinal renkler için Polisan satış noktalarından kartelamızı temin edebilirsiniz.

 

 

Polisan elegans boya fiyatları neden piyasadaki boyalardan pahalı sebebi gelince Polisan çok kaliteli boyalar ürettiği için piyasada bulunan merdiven altı diye adlandırdığımız kalitesiz boyaların fiyatları kalitesiz olduğu için Polisan ve Polisan gibi olan büyük boya firmalarının fiyatlarından düşüktür sebebi ise kesinlikle kalite farkıdır bunu Size 18 yıllık deneyimli bir boya ustası olarak söylüyorum boya alırken ilk dikkat etmeniz gereken fiyatı değil KALİTESİDİR Polisan elegans fiyat kalitesine göre oldukça idealdir

 

Polisan elegans yorumları formlarda gezerken tecrübesiz ve acemi İnsanların çeşitli yorumlarını görüyorum bende tecrübeli ve Polisan boyanın hemen hemen tüm ürünlerini kullanan bir boya badana ustası olarak Size Polisan boyayı anlatayım Polisan Türkiye’nin en iyi 5 boya firmasından biridir böyle büyük bir firmanın kalitesiz bir ürün üretmesi mümkün değildir onun için Polisanın tüm ürünlerini evinizde ve işyerinizde gönül rahatlığı ile kullana bilirsiniz

Polisan elegans extra renk kataloğu

Polisan elegans extra renk kataloğu üstteki linkte bulabilirsiniz  Polisan elegans extra özellikleri  Su bazlı, silikon katkılı, maksimum silinebilir özelliğe sahip, antibakteriyel, küf ve mantar önleyici, esnek yapıda, extra örtücülüğe ve yağ itme özelliğine sahip mat iç cephe boyasıdır. Gerçek silinme özelliğine sahip, sararmayan, toz ve kir tutmayan, mükemmel yağ itme özelliğine sahip, extra örtücülüğü veren, kokusuz, mat dokuda bir iç cephe boyasıdır. Antimikrobiyel özelliğini, küf ve mantar önleme özelliğiyle birleştiren Elegans Extra Mat çok sağlıklı bir boyadır. Bünyesindeki silikon ve özel reçinesinin su itme ve buhar geçirgenliğini artırıcı özelliği, boyanın silinebilirliğini artırdığı gibi, özellikle rutubetli ortamlarda kabarmasını ve dökülmesini önler. Bünyesindeki özel katkılar sayesinde yağ itme özelliğine sahiptir, bu özelliğinden dolayı is lekeleri yüzeyden çok rahat temizlenebilir. Uygulandığı yüzeyde mantar ve küf oluşumunu önleyen yapıdadır. Düşük VOC özelliğinden dolayı çevre dostudur.

 

Yüzey Hazırlığı ve Uygulama Şekli: Uygulanacak yüzeyler düzgün, sağlam, kuru ve tozdan arındırılmış durumda olmalıdır. Doldurulması gereken çukur ve çatlakların tamiratları Natura Duvar Macunu kullanılarak yapıldıktan sonra Elegans Astar uygulanmış yüzeylere katlar arası 3-4 saat beklenilerek uygulama yapılmalıdır.

İnceltme / Karışım Oranı: Hacimce su ile %15-20 inceltilir.  Boyanabilen (Kaplanabilen) Alan: Tek katta 17-20 m²/L.  Kuruma Süresi:  20°C’de dokunma kurumasını 15 dakikada, toz tutma kurumasını 30 dakikada, sert kurumasını 4 saatte tamamlar.  Önerilen Uygulama Aparatları:   Saten rulo ve fırça. Ambalaj:

2,5 L – 7,5 L – 15 L

EZBER BOZAN, KESİNLİKLE OKUMASI GEREKEN EN İYİ YAZILAR

Boya Çeşitleri ve İsimleri

Permolit Boya ,İç Cephe Boya Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası

İnşaat Boyacısı Ustalık Belgesi, Ustalık Belgesi Nasıl Alınır

Panel Kapı Nasıl Boyanır, Eski Kapı Nasıl Boyanır

Ev Nasıl Boyanır?

Boyanın Kağıt Gibi Soyulması Nasıl Önlenir?

İstanbul’da Boya Badana Ustası, Profesyonel Boya Badana Hizmeti

Filli Boya Alpina Silan

Marshall İç Cephe Boya Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası

Filli Boya İç Cephe Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası

Dyo İç Cephe Boya Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası

Hangi Boya Markasını Seçmeliyiz, En İyi Boya Markası Hangisi

Tavan Nasıl Boyanır, En İyi Tavan Boyası Hangisi

Duvar Nasıl Boyanır, Duvar Boyamak İçin Gerekli Malzemeler

Fawori Boya, İç Cephe Boya Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası

Polisan İç Cephe Boya Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası

markamo.net

Kalorifer Petekleri Nasıl Boyanır

Kestirme Nasıl Yapılır

Uzmanlar Yapı ile Mutlu Evler

Mutlu ve huzurlu bir eve sahip olmanın yolu şık ve güzel duvarlara sahip olmaktan geçer. Bunun bilincinde bir ekip olarak size mutluluk veren evleri renklendirmek amacı ile çalışıyoruz. Uzmanlar Yapı olarak mutlu evleriniz için yalnızca bir adım uzağınızdayız.

İşinizi Şansa Bırakmayın Uzmanına Yaptırın

 

UZMANLAR YAPI

Profesyonel Alçı Boya Mantolama Ustası UZMANLAR YAPI 0532 574 86 01

Sizin de Eviniz UZMANLAR YAPI  ile Renklensin İstiyorsanız Bize Ulaşın  Web: www.uzmanlaryapi.com Cep: 0532 574 86 01  Whatsapp 0532 574 86 01

Bir Cevap Yazın