Hakkımızda, Uzmanlar Yapı Dekorasyon 2008 yılında Türkiye İstanbul’da Kuruldu. Firmamız Uzmanlar Yapı olarak Profesyonel Alçı, Boya Badana, İç ve Dış Mantolama, Dekoratif Boya Uygulamaları, Ses Yalıtımı, Su Yalıtımı, Yangın Yalıtımı. Gibi birçok Dekorasyon Tadilat ve Tamirat Hizmeti Sunmaktadır. Uzun Yıllardır bu sektörde hizmet vermekte olan. Firmamız Uzmanlar Yapı Profesyonel Ekibi ile Sayısız Ev, Ofis, Okul, Otel, Fabrika, gibi birçok. Dekorasyon Hizmetini Başarıla tamamlamıştır. Firmamızın Temel ilkeleri beklentinin üzerinde kaliteli hizmetler sunarak bu sektörde fark yaratmaktır. Yılların Bize getirmiş olduğu deneyim bilgi ve birikimi ile yaptığımız her işi büyük küçük demede hiçbir fark gözetmeden aynı disiplinle Kaliteli ve Sağlam ve en önemlisi. Müşterilerimizi mağdur etmeden temiz bir şekilde tamamlamak Bizim en büyük gayemizdir.

 

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Firmamız yetenek ve kapasitesi doğrultusunda. Müşterilerimizin tüm hizmet kalitesini ve beklentilerini. Dünya standartlarına yükseltmek ve karşılamak. Alışılmışın çok üstünde Dinamik bir Ekip çalışması ile daha Kaliteli, daha Güvenilir, daha Hızlı, daha Rekabetçi ve. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayan kaliteli hizmetler sunmak. Ülkemizin ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak. Mevcut hizmetlerimiz ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller almak, hep ileriyi hedefleyen sürekli girişimci olmak. Uzmanlar Yapı olarak Yenilikçi bir şirket anlayışı ile geleceği şekillendirme arzusu ve İnsanlığa faydalı olan yenilikler üretmek. İlke olarak İnsan odaklı çalışmayı temel almak. Tüm hizmet ve kalite planlarını %100 Müşteri memnuniyetine dayandırmak. Alanında uzmanlaşmış profesyonel ekip ile çalışmayı ilke edinmek. Yalnızca bulunduğu Ülkede ve bölgede değil Dünya çapında Örnek bir Marka olmak.

Uzmanlar Yapı

Uzmanlar Yapı olarak Profesyonel Güvenilir ve Kaliteli Hizmetler Sunmaktayız. Uzmanlar Yapı işinin Ehli ve Uzmanı Ustalar ile çalışarak, Müşteri Memnuniyetini en üst seviyede tutmak için büyük gayret gösteriyoruz. Sizde yüksek kaliteli bir Dekorasyon hizmeti almak istiyorsanız. Bizimle iletişime geçerek daha Modern daha Trend ve daha Şık Duvarlara sahip olabilirsiniz. Hızlı iletişim hattı 0532 574 86 01

Siz Hayal Edin, Biz Gerçeğe Dönüştürelim, Hayalini Kurduğunuz Ev Size Bir Telefon Kadar Yakın.