Our Blog

Polisan Boya, Polisan Boya Renk Kataloğu, Polisan Boya Renk Kartelası

Polisan Boya, Polisan Boya Renk Kataloğu, Polisan Boya Renk Kartelası

Polisan Renk Kartelası Polisan boya Türkiye’nin en çok tercih edilen 5 boya markasından biridir. Polisan boya özellikle üstün kaliteli ürünleri ile ön plana çıkmaktadır. Müşterilerinin Polisan Boyayı tercih etmesinin en büyük faktörü yüksek kaliteli ürünleridir. Polisan boya Ustalara verdiği destekle Ustaların gönülleri fetih etmeyi başardı. Polisanın birbirinden güzel en çok tercih edilen renk kartelası mekanların huzuruna serildi. Sıra dışı ilginç renk isimleri de evinizi boya seçerken eğlenmenizi de sağlıyor. Ve şimdi Polisanın tüm renk kartelasını ve renkleri hakkında kısa bilgiler paylaşacağız. Polisan Boya ile evinizin duvarlarını yeniden keşfetmeye hazır olun.

 

Polisan Renk Kartelası

Sizinle Polisanın en ferah evlerde uygulayabileceğiniz Polisan renk kartelasını derledik. Ve bu renkleri uyguladığınızda duvarlarınızda yapmak istediğiniz etkiyi yakalayabilirsiniz. Bir mekanı eğer doğru dekorasyonla tamamladığınızda çok mükemmel sonuçlar göreceksiniz. Ve ayrıca bu makalede duvar boyama model ve fikirlerini de bulabilirsiniz.

 

Polisan Renk Kartelası

Beyaz tonları olan renkler her renk dekorasyonda uyumlu olacaktır. Koyu mor olan renkler biraz risklidir. Koyu renkleri ev eşyaları ile kombinlerken çok dikkatli seçim yapmanızı tavsiye ederiz. Koyu renkler Mor renk sofistikenin temsilcisi olduğundan dolayı, ve mor renk uygulanılan evlerde eşyalarınızı da sofistike ev eşyaları seçmelisiniz önerimiz. Uzmanlar Yapı Ailesi olarak Polisan Boyanın Renk Kartelasını Her zaman olduğu gibi biz yine çok beğendik. Ve eminiz ki Siz de bu renkleri çok seveceksiniz ve beğeneceksiniz.

 

Duvarlarda En Çok Tercih Edilen Polisan Boya renkleri

Polisan Renk Kartelası

Ve şimdi Sizlere duvarlarda en çok rağbet  gören ve en çok tercih edilen Polisan iç cephe boya renklerini sunalım. Çocuk olan evlerde genelde çok fazla cesaretli renkler tercih edilmez. Onun yerine daha nüde pastel tonlar tercih edilir. Ve bunun sebebi ise çocuklu ailelerin evlerinde fazla eşyası olur. Çok koyu renk duvar boyası ekstradan evi boğacağı için bu tür renkler pek rağbet görmez çocuklu aileler tarafından.

 

Bekar evlerinde genel olarak daha açık renk tonları tercih edilir. Ve günümüz gençleri duvarların dizaynına eski dönemlere kıyasla daha fazla önem gösteriyor. Bu sebepten dekorasyon duvarların boya rengine kadar birçok şeyi en ince detayına varana kadar uyum içerisinde şekillendiriyorlar.

 

Polisan Boyanın Tüm Güncel Renklerini Altta Vereceğimiz Linkte Bulabilirsiniz.

http://www.polisan.com.tr/tr/RenkSecimi

Polisan Renk Kartelası

Polisan Boyanın  Karizmatik Krem Rengi  Polisan Renk Kartelası

Polisan Boyanın  Karizmatik Krem Rengi

Polisan Boyanın  Karizmatik Krem Rengi

Polisan Boyanın  Karizmatik Krem Rengi

Polisanın Karizmatik Krem rengi duvarlarda en çok tercih edilen boya rengidir. Çok ferah bir renk olan Karizmatik Polisanın en çok tercih edilen renklerinden biridir. Karizmatik rengi ile duvarlarınızı boyattığınızda evinizin dekorasyonunu ahşap tonlarıyla tamamlamanız çok mükemmel sonuçlarla karşılaşırsınız.

 

Polisan Boyanın  Kumsal Beji Rengi  Polisan Renk Kartelası

Polisan Boyanın  Kumsal Beji Rengi

Polisan Boyanın  Kumsal Beji Rengi

Polisan Boyanın  Kumsal Beji Rengi

 

Polisan boyanın bir diğer çok tercih edilen rengi ise kumsal beji. Kumsal beji rengi ile duvarlarınızı boyadığınızda evinizin çok farklı tamamen bambaşka bir havaya girecektir. Bu renge boyadığınız duvarlarınızı beyaz mobilyalarla tamamlayabilirsiniz.

 

Polisan  Boyanın Gizemli Bej Rengi  Polisan Renk Kartelası

Polisan  Boyanın Gizemli Bej Rengi

Polisan  Boyanın Gizemli Bej Rengi

Polisan  Boyanın Gizemli Bej Rengi

 

Polisan boyanın en çok tercih edilen renkleri listemizde üçüncü sırada Polisanın gizemli bej rengine yer verdik. Eğer gizemli bej rengini duvarlarınıza uygulayacaksanız Size bir önerimiz var. Gizemli bej rengini duvarlarınızda kullanacaksanız dikkat etmeniz gereken eşyalarınızın rengine çok dikkat etmelisiniz. Aksi halde evinizi çok boğucu bir havaya sokabilirsiniz. Gizemli Bej Polisanın en çok tercih edilen renklerinden biridir. Polisan Renk Kartelası

 

Sizlere Uzmanlar Yapı olarak Polisan Boya iç cephe renk kartelası- kataloğu ve Polisan Boyanın en çok tercih edilen renklerini aktardık. Umarız bu makalemizde Sizlere yardımcı olabilmişizdir. Makalemizi beğendiyseniz yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.

 

Profesyonel yardıma ihtiyacınız olursa Uzmanlar Yapı olarak.  Badana Boya, Duvar Kağıdı, başta olmak üzere tüm Tadilat ve Tamirat hizmeti sunmaktayız. Bize www.uzmanlaryapi.com ve 0532 574 86 01 Ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: